Strony z województwa Łódzkie:

 • FOTOBINEK-Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne Łódź, łódzkie »

  Fotografią zajmuję się od ponad 5 lat. Głównym tematem moich zdjęć oraz kierunkiem rozwoju jest fotografia ślubna ale zajmuje się także fotografią koncertową i reklamową oraz ogólnie pojętą fotografią reportażową.

  Mówią, że Fotobinek to "dobry fotograf a współpraca z nim to sama przyjemność"... Piszą jeszcze, że potrafię "znikać w tłumie" i "robić zdjęcia z zaskoczenia" dzięki czemu fotografie stają się "naturalnym fotoreportażem". Podobno moje zdjęcia ślubne są niebanalne. Nie są natomiast przesadnie udziwnione i pseudoartystyczne. Inni z kolei piszą, że jestem "jednym z lepszych fotoreporterów w Łodzi." A jak jest naprawdę możecie się przekonać sami wybierając mnie na Waszego fotografa.
  Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć.
  Nie pozwólcie, by ktoś zepsuł Wasze wspomnienia...

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • WYCENIX | Wycena nieruchomości, Świadectwa energetyczne, Doradztwo »

  WYCENIX – Wyceny nieruchomości, Certyfikaty energetyczne, Doradztwo
  ul. Łódzka 69, 95-050 Konstantynów Łódzki
  e-mail: wycenix@wycenix.info
  tel. kom. 517 140 375
  tel. 42 235 69 45
  strona internetowa: www.wycenix.info

  Wyceny nieruchomości wykonujemy między innymi na potrzeby:
  - zabezpieczenia kredytów bankowych,
  - zamiany, sprzedaży, kupna,
  - podziału majątku, zniesienia współwłasności,
  - postępowania spadkowego,
  - podatku od spadków i darowizn,

  Rodzaje wycenianych nieruchomości:
  - niezabudowane (działki, grunty, budowlane, rolne, letniskowe, rekreacyjne, leśne),
  - zabudowane (domy, siedliska, budynki mieszkalne, letniskowe, gospodarcze),
  - lokale (mieszkania, lokale spółdzielcze),
  - komercyjne (budynki magazynowe, przemysłowe, produkcyjne, lokale użytkowe, biurowe).

  Ponadto dokonujemy wycen:
  - służebności (przesyłu, drogi koniecznej, gruntowej),
  - prawa użytkowania wieczystego,
  - gospodarstw rolnych,

  Usługi wyceny nieruchomości wykonywane są przez rzeczoznawcę majątkowego posiadającego uprawnienia państwowe. Jeśli na powyższej liście brakuje interesującej Państwa pozycji, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółowego zakresu wyceny.

  Wykonujemy również:
  - świadectwa charakterystyki energetycznej obiektów budowlanych (certyfikaty energetyczne, świadectwa energetyczne dla mieszkań, lokali, domów, budynków),
  - analizy i ekspertyzy dotyczące nieruchomości,

  Jeśli chcecie Państwo zapytać o sprawy związane z nieruchomościami prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania.

  Wykonujemy swoje usługi na obszarze: Łodzi, Pabianic, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego, Lutomierska, Łasku, Poddębic, Ozorkowa, Głowna, Bełchatowa, Piotrkowa Trybunalskiego, Zduńskiej Woli.

  Data dodania: 28 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Medialna "Mediabooks.pl" »

  Specjalistyczna księgarnia internetowa z ofertą książek o tematyce związanej z szeroko pojętą komunikacją, dziennikarstwem oraz mediami.
  Szeroki wybór książek o mediach (prasa, radio, telewizja, film, fotografia, grafika, internet, itp) oraz komunikacji (społecznej, międzykulturowej, interpersonalnej, politycznej, itp)

  Data dodania: 21 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sklep motocyklowy łódź - części motocyklowe, skuter, cross »

  Posiadamy to czego szukasz do swojego motocykla, quada, skutera czy cross. Szybko, tanio, tak jak lubisz. Bez problemowo i fachowo. Na stanie posiadamy ok 17 tys części i akcesoriów specjalnie dobranych tak abyś cieszył się długotrwałą eksploatacja ich w swoim motocyklu czy quadzie. Zapraszamy na zakupy online na amracing. pl lub na zakupy do naszego sklepu motocyklowego Rzgów k / łódź. Kupując u nas części do swojego motocykla, quada, skutera wspierasza sport. firma amracing. pl wspiera młodych i utalentowanych zawodników startujących w zawodach ogólnopolskich. Więcej na ten temat na facebook. pl/amracing lub na amracing. pl w zakładce zawodnicy. Zapraszamy odbiorców hurtowych: sklepy i warsztaty na terenie całego kraju - sprzedaż hurt części i akcesoriów do motocykli, quadów, skuterów, crossów. Więcej informacji na amracing. pl lub pytaj handlowca o więcej info 782-301-398

  Data dodania: 04 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria radcy prawnego Agnieszka Lenarczyk »

  Zakres usług świadczonych przez kancelarię jest szeroki i obejmuje zarówno pomoc prawną dla klientów indywidualnych oraz klientów biznesowych. Oferta skierowana do klientów indywidualnych jest dostosowana do ich konkretnych potrzeb i obejmuje wszelkie aspekty życia. Kancelaria prowadzi także sprawy z zakresu odszkodowań od momentu zgłoszenia szkody, przez postępowanie likwidacyjne, aż po postępowanie przed sądami.
  Z myślą natomiast o klientach biznesowych kancelaria oferuje szeroki zakres usług w różnych formach według wyboru Klienta. W ramach oferty możliwa jest zarówno doraźna jak i stała obsługa prawna podmiotów gospodarczych. Zakres stałej obsługi prawnej kreują potrzeby klientów uzgadniane szczegółowo w umowie.
  Wszelkie informacje udzielane kancelarii w związku z udzielaną pomocą prawną objęte są tajemnicą zawodową. Pomoc prawna może być świadczona w siedzibie kancelarii, w miejscu prowadzenia działalności przez Klienta lub za pośrednictwem środków komunikowania się na odległość.
  Wynagrodzenie za świadczone usługi jest ustalane indywidualnie z klientem dla każdej zleconej usługi albo może mieć postać wynagrodzenia ryczałtowego w postaci stałej stawki miesięcznej za prowadzenie obsługi prawnej.

  Data dodania: 31 05 2015 · szczegóły wpisu »

Mapa województw: