Strony związane z hasłem 'zdjęcia ślubne':

 • Fotografia Bydgoszcz Włocławek Toruń KPNOWICCY - KP Nowiccy »

  Karolina i Piotr Nowiccy - para fotografów z Włocławka i Bydgoszczy. Ukończyliśmy Bydgoską Akademię Fotografii (BAF). Specjalizujemy się w fotografii przekazującej emocje, dlatego przedstawiamy ofertę z zakresu fotografii Ślubnej, dziecięcej, ciążowej, rodzinnej oraz fotografii zakochanych, narzeczonych, portrety. Fotografia okolicznościowa czyli zdjęcia z tak ważnych okazji jak chrzest, komunia, urodziny, spotkania rodzinne, studniówki to nasza specjalność. Naszym zadaniem jest sfotografowanie i uwiecznienie atmosfery Waszego dnia i zatrzymanie najpiękniejszych chwil w postaci pięknych zdjęć w albumie. Realizujemy sesje w studio i plenerze, ponadto zajmujemy się fotografią w biznesie - robimy zdjęcia na takich wydarzeniach jak wyjazdy integracyjne, bale pracownicze, targi, konferencje, eventy.

  Data dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tomasz Jakubczak - Ślubna Fotografia Artystyczna. Zawiercie. »

  Tomasz Jakubczak - Ślubna Fotografia Artystyczna. Zawiercie, Myszków, Poręba, Siewierz, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Wolbrom, Olkusz, Kraków. Zajmuję się fotografią ślubną, ciążową, portretową i krajobrazową. Jestem osobą rzetelną, i otwartą na nowe wyzwania całkowicie oddaną fotografii. Dzięki moim zdjęciom będziecie mogli pamięcią wrócić do najwspanialszych chwil z waszego życia.

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • FOTOBINEK-Fotografia ślubna, zdjęcia ślubne Łódź, łódzkie »

  Fotografią zajmuję się od ponad 5 lat. Głównym tematem moich zdjęć oraz kierunkiem rozwoju jest fotografia ślubna ale zajmuje się także fotografią koncertową i reklamową oraz ogólnie pojętą fotografią reportażową.

  Mówią, że Fotobinek to "dobry fotograf a współpraca z nim to sama przyjemność"... Piszą jeszcze, że potrafię "znikać w tłumie" i "robić zdjęcia z zaskoczenia" dzięki czemu fotografie stają się "naturalnym fotoreportażem". Podobno moje zdjęcia ślubne są niebanalne. Nie są natomiast przesadnie udziwnione i pseudoartystyczne. Inni z kolei piszą, że jestem "jednym z lepszych fotoreporterów w Łodzi." A jak jest naprawdę możecie się przekonać sami wybierając mnie na Waszego fotografa.
  Zapraszam do obejrzenia moich zdjęć.
  Nie pozwólcie, by ktoś zepsuł Wasze wspomnienia...

  Data dodania: 01 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Fotograf Lublin - Jarosław Maliborski - zdjęcia ślubne Lublin »

  Oficjalna strona fotografika z Lublina Jarosława Maliborskiego który zajmuje się szeroko pojętą fotografią. Fotograf ten specjalizuje się w pełnych emocji fotoreportażach ślubnych i sesjach plenerowych dwojga ludzi.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »