Miasta i państwa Kategoria: Miasta i państwa

Tutaj wstaw opis kategorii Miasta i państwa

Miasta i państwa - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Pranie tapicerek Warszawa

  Pranie tapicerek Warszawa »

  Klienci prywatni, biznesowi lub instytucjonalni, którzy poszukują solidnej i fachowe firmy specjalizującej się w praniu tapicerek zdecydowanie mogą postawić na współpracę z przedsiębiorstwem ABC Andrzej Łupina. Od ponad 20-lat doskonali się ona w kompleksowym praniu tapicerek meblowych oraz praniu tapicerek samochodowych. Pranie, czyszczenie, odplamianie oraz impregnowanie tapicerek wykonanych z materiałów tekstylnych nie ma przed nią żadnych tajemnic. Specjalistyczną wiedzę i umiejętności w zakresie profesjonalnego prania tapicerek samochodowych oraz prania tapicerek meblowych firma sprzątająca ABC Andrzej Łupina uzupełnia wykorzystaniem wyłącznie fachowego sprzętu oraz środków do prania ekstrakcyjnego renomowanej marki Kärcher. Dzięki temu zapewnia wysoką jakość oferowanych przez siebie usług: Prania tapicerek samochodowych Warszawa oraz Prania tapicerek meblowych Warszawa. Odpowiednio wykonane pranie tapicerki przywraca jej naturalny wygląd i przedłuża jej żywotność na dłużej. Dlatego też zapraszamy firmy, instytucje oraz mieszkańców Warszawy i sąsiednich miejscowości do zamawiania u ABC Andrzej Łupina kompleksowego prania tapicerek meblowych w domach, mieszkaniach i biurach oraz prania tapicerek samochodowych w autach prywatnych i służbowych.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • TRANSVEG Transport chłodniczy

  TRANSVEG Transport chłodniczy »

  Transport chłodniczy do Niemiec, Włoch, Austrii, Holandii. Przewozy chłodniami o ładowności 22,5 tony. Transveg to młody, pełen inicjatywy oraz zaangażowania zespół, z chęcią podejmujący nowe wyzwania. Zapewniamy sprawną obsługę klienta oraz niezawodne planowanie przewozów. Naszym celem jest zminimalizowanie czasu transportu i utrzymanie przy tym jego jakości oraz bezpieczeństwa przewożonego towaru. Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie, ponieważ chcemy dostosować się do jego potrzeb.

  Data dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • PRACA WE WŁOSZECH.LEGALNA I BEZPIECZNA!

  PRACA WE WŁOSZECH.LEGALNA I BEZPIECZNA! »

  PRACA WE WŁOSZECH. LEGALNA I BEZPIECZNA,NAJLEPSZA OFERTA OD ZARAZ. Pracuj, baw się i wypoczywaj w Italii ! Oferuje: Bezkonkurencyjne warunki pracy ! Najlepsze stawki! Jeżeli interesuje Was poznawanie nowych, ciekawych osób, dobra zabawa i nauka języka obcego, praca Włochy jest zajęciem najbardziej dla Was odpowiednim. Gwarantujemy pracę w przyjemnej i bezpiecznej atmosferze. Pracując, jednocześnie wypoczywacie w przepięknych włoskich miejscowościach. Praca jako tancerki, hostessy italia, włochy. Bezpiecznie i wesoło zarabiaj pieniądze w pięknym Kraju wśród otwartych i przyjaznych ludzi. Posiadam bogate doświadczenie w organizacji pracy za granicą, moją specjalnością jest praca Włochy. praca tancerki Włochy to piękny kraj otwarty dla pracowitych i wesołych

  Data dodania: 22 11 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Miasta i państwa

Miasta i państwa - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: