Ogrody Podkategoria: Ogrody

 • PROJEKTOWANIE OGRODÓW, systemów nawadniania, doradztwo w ogrodzie

  PROJEKTOWANIE OGRODÓW, systemów nawadniania, doradztwo w ogrodzie »

  Firma Res-Gal działa na rynku podkarpackim od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Przez te lata zmieniały się poglądy i spojrzenie na ogrody przydomowe, jak i publiczne. Uczestniczyliśmy czynnie w tych zmianach i możemy dołączyć do licznych osób, które przyczyniły się do upiększenia ogrodów Podkarpacia.

  Wiele ogrodów, które podziwiacie państwo na swojej drodze, domów, otoczonych przez urokliwe rośliny, powstało z naszych projektów ogrodów.
  Projekt ogrodu stanowi podstawę i gwarancję prawidłowego dobrania i rozmieszczenia wszystkich elementów, które chcemy mieć w ogrodzie. W każdym z nich możemy zmieścić oczko wodne, skalniak, kaskadę, czy miejsce na huśtawkę dla naszych dzieci. Oczywiście ich wielkość, jest zależna od wielkości działki na której mają powstać.
  Równie ważny jest system nawadniania roślin w ogrodzie. Dobrze zrobiony projekt automatycznego nawadniania znacznie ułatwi nam pielęgnację ogrodu.
  W istniejących ogrodach często potrzebujemy fachowego doradztwa, jak dostosować nasz ogród do zmieniających się przecież potrzeb domowników.
  Zapraszam też na strony www.resgal.com.pl
  oraz na stronę z filmami z ogrodów www.youtube.com/user/RESGAL100

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Flostar

  Firma sprzątająca Flostar »

  Flostar to firma działająca na terenie południowej Polski świadcząca kompleksowe usługi porządkowe. Oferta firmy skierowana jest zarówno do firm, instytucji jak i osób prywatnych. Profesjonalne usługi za rozsądne pieniądze sprawiają, że firma dynamicznie się rozwija i szybko poszerza krąg zadowolonych klientów.
  Firma świadczy usługi w zakresie: sprzątania mieszkań, domów, biur, marketów, hal, mycia, czyszczenia, konserwacji i impregnacji podłóg, mycia okien, porządkowania ogrodów, koszenia trawy a w okresie zimowym odśnieżania dachów, parkingów oraz placów.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Alleogrodniczy.pl - wszystko do ogrodu

  Alleogrodniczy.pl - wszystko do ogrodu »

  Sklep nasz zajmuje się sprzedażom wszystkiego do ogrodu. W naszej ofercie można znaleźć m. in: środki ochrony roślin, nawozy do trawników, nasiona warzyw, opryskiwacze kwazar, węże ogrodowe, nawozy substral, palisady ogrodowe, czarne agrowłókniny, środki na mszyce, łopaty do śniegu oraz wiele innych produktów.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ogrody

Ogrody - nowa strona:

Adres: