Dom i ogród Kategoria: Dom i ogród

Wszystko do domu i ogrodu

Dom i ogród - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • energomania.pl - oświetlenie LED

  energomania.pl - oświetlenie LED »

  energomania. pl – dystrybutor innowacyjnego oświetlenia LED. Cechuje nas jakość – oferujemy tylko sprawdzone rozwiązania oparte na markowych podzespołach. W ofercie ponad 500 produktów: lampy, taśmy, panele, żarówki, świetlówki, naświetlacze i lampy uliczne LED.

  Data dodania: 27 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • aranżacja wnętrz

  aranżacja wnętrz »

  Projekty:
  - wnętrz mieszkalnych
  - wnętrz użyteczności publicznej
  (powierzchni handlowych, biurowych
  i usługowych)
  - elementów wyposażenia wnętrz
  Kompleksowa usługa zawiera:
  - przygotowanie projektu wnętrza w formie
  rysunków technicznych i realistycznych
  wizualizacji 3D
  - projekty wykonawcze dla wykonawców
  poszczególnych branż
  - zestawienia ilościowe i wartościowe materiałów
  wykończeniowych i elementów wyposażenia,
  przygotowane w oparciu o założony budżet
  - opracowanie kolorystyki i szczegółowego
  doboru materiałów

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Alleogrodniczy.pl - wszystko do ogrodu

  Alleogrodniczy.pl - wszystko do ogrodu »

  Sklep nasz zajmuje się sprzedażom wszystkiego do ogrodu. W naszej ofercie można znaleźć m. in: środki ochrony roślin, nawozy do trawników, nasiona warzyw, opryskiwacze kwazar, węże ogrodowe, nawozy substral, palisady ogrodowe, czarne agrowłókniny, środki na mszyce, łopaty do śniegu oraz wiele innych produktów.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • DorisFullTrendy.pl - Twój Sklep od A do Z

  DorisFullTrendy.pl - Twój Sklep od A do Z »

  Sklep internetowy. Najlepsze produkty w przystępnych cenach kupisz tylko tutaj, U nas same nowości, najlepsze i znane marki producentów, zawsze modnie oraz duży wybór kategorii jak i pod kategorii, tu kupisz dla siebie i dziecka

  Data dodania: 29 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Herbaty z całego świata w jednym miejscu

  Herbaty z całego świata w jednym miejscu »

  herbaty, kawy i przyprawy z najlepszych plantacji z całego świata w jednym miejscu- lubisz dobre smaki wpadnij do mojego sklepu, DLA STAŁYCH KLIENTÓW KARTY RABATOWE, zapraszam - zawsze najlepsze produkty i stale rosnąca oferta

  Data dodania: 09 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • PROJEKTOWANIE OGRODÓW, systemów nawadniania, doradztwo w ogrodzie

  PROJEKTOWANIE OGRODÓW, systemów nawadniania, doradztwo w ogrodzie »

  Firma Res-Gal działa na rynku podkarpackim od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Przez te lata zmieniały się poglądy i spojrzenie na ogrody przydomowe, jak i publiczne. Uczestniczyliśmy czynnie w tych zmianach i możemy dołączyć do licznych osób, które przyczyniły się do upiększenia ogrodów Podkarpacia.

  Wiele ogrodów, które podziwiacie państwo na swojej drodze, domów, otoczonych przez urokliwe rośliny, powstało z naszych projektów ogrodów.
  Projekt ogrodu stanowi podstawę i gwarancję prawidłowego dobrania i rozmieszczenia wszystkich elementów, które chcemy mieć w ogrodzie. W każdym z nich możemy zmieścić oczko wodne, skalniak, kaskadę, czy miejsce na huśtawkę dla naszych dzieci. Oczywiście ich wielkość, jest zależna od wielkości działki na której mają powstać.
  Równie ważny jest system nawadniania roślin w ogrodzie. Dobrze zrobiony projekt automatycznego nawadniania znacznie ułatwi nam pielęgnację ogrodu.
  W istniejących ogrodach często potrzebujemy fachowego doradztwa, jak dostosować nasz ogród do zmieniających się przecież potrzeb domowników.
  Zapraszam też na strony www.resgal.com.pl
  oraz na stronę z filmami z ogrodów www.youtube.com/user/RESGAL100

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy na płótnie. Reprodukcje znanych dzieł malarstwa światowego.

  Obrazy na płótnie. Reprodukcje znanych dzieł malarstwa światowego. »

  Oferujemy reprodukcje najwybitniejszych i znanych dzieł artystów malarstwa.
  Znajdziecie u nas reprodukcje Salvadora Dali, Vincenta Van Gogha, Gustava Klimta, Rembrandta, obrazy Kossaka, Renoira, Raphaela i wielu innych wspaniałych artystów.
  Każdy miłośnik sztuki znajdzie u nas perełkę dla siebie, którą za niewielką cenę będzie mógł nacieszyć swoje oczy lub zrobić prezent bliskiej osobie.
  Drukujemy piękne pejzaże, portrety, kwiaty, miasta, panoramy, zdjęcia, tryptyki. Przygotowujemy prace powierzone i na zamówienie klienta.
  www.digiaqua.pl
  kontakt: 600-557-559

  Data dodania: 19 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrza Rotman Projekt

  Aranżacja wnętrza Rotman Projekt »

  Rotman Projekt
  Oferujemy usługi w zakresie aranżacji przestrzeni, doboru odpowiednich materiałów wykończeniowych, elementów dekoracyjnych jak również realizujemy wszelkie prace budowlane związane z realizacją projektu.
  Zajmujemy się także tworzeniem list zakupów potrzebnych do realizacji projektu. Podajemy listę sklepów w których możesz najtaniej nabyć dane produkty. Tworzymy kosztorys materiałów potrzebnych do realizacji projektu a także dla projektów innych firm oraz projektów indywidualnych Klientów. Dokonujemy zakupów materiałów oraz produktów z dostarczeniem na miejsce wykonywania projektu. Zajmujemy się aranżacją wnętrz restauracji, sklepów, lokali użytkowych oraz mieszkań i domów.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma sprzątająca Flostar

  Firma sprzątająca Flostar »

  Flostar to firma działająca na terenie południowej Polski świadcząca kompleksowe usługi porządkowe. Oferta firmy skierowana jest zarówno do firm, instytucji jak i osób prywatnych. Profesjonalne usługi za rozsądne pieniądze sprawiają, że firma dynamicznie się rozwija i szybko poszerza krąg zadowolonych klientów.
  Firma świadczy usługi w zakresie: sprzątania mieszkań, domów, biur, marketów, hal, mycia, czyszczenia, konserwacji i impregnacji podłóg, mycia okien, porządkowania ogrodów, koszenia trawy a w okresie zimowym odśnieżania dachów, parkingów oraz placów.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Dom i ogród

Dom i ogród - nowa podkategoria:

Nazwa:
Przeładuj token
Token: